מצינון קל לדלקת גרון חריפה – איך זה קורה ומה כדאי לעשות?

חיזוק חיסוני לילדים – התמודדות עם מחלות החורף

החורף הגיע ואתו שלל מחלות…נזלת, התעטשויות תכופות, שיעול, גרון אדום והרגשה כללית לא לגמרי טובה, אלה סימניה המוכרים והלא חביבים של הצטננות. מזג האוויר ההפכפך והגשם שמאחר לבוא, יוצר מצב שבו יותר ויותר אנשים חולים ובראשם – ילדים, אשר מערכת החיסון שלהם רגישה יותר באופן טבעי וחושפת אותם למחלות בקלות רבה. 

הידעתם? הרפואה הטבעית מציעה שלל פתרונות יעלים ובטוחים לטיפול ומניעה של מחלות חורף ובכלל. 

דרכי הטיפול הטבעיות מושרשות על חיסון הגוף באמצעות תזונה נכונה, צמחי מרפא, תוספי מזון ושינוי הרגלי חיים ומטרתן לעורר את כוחות הריפוי הטבעיים של הגוף ובכך למנוע מחלות או להתמודד עם מחלות ובעיות רפואיות שונות עד להקלה משמעותית ואף החלמה מלאה. לרפא את הסיבה למחלה ולא רק את התסמינים.

ברפואה הקונבנציונלית אליה רבים מאיתנו נוטים לפנות, מטפלים פעמים רבות באמצעים הדוחקים את הסימפטומים מחדש פנימה. מחלות דרכי נשימה שהתחילו בנזלת פשוטה, עלולות להתפתח לכיוון לא נכון ולהסתיים פעמים רבות בבעיות חריפות יותר, ביניהם: ברונכיטיס אסטמתי. כך מגיעים להיות צרכנים קבועים של אנטיביוטיקה, של מרחיבי סימפונות, משאפים, מכייחים ומייבשי ליחה.בריפוי הטבעי, אנו מייחסים חשיבות רבה לטיפול הנכון בנזלת. טיפול לא נכון באמצעות "מייבשי נזלת" לסוגיהם, יכול ליצור בטווח הארוך החמרה של הבעיה ולסגור שסתום כלשהו בגוף ולדחוף חזרה פנימה את מה שהגוף מבקש להוציא החוצה.הדיפת הנזלת לאחור, אל תוך הגוף, עלולה לגרום לזיהום מערות האף (הסינוסים) ולברונכיטיס.בריפוי הטבעי אין מדכאים את התהליכים הטבעיים אלא מעודדים אותם להמשיך ולהתפתח עד שיסתיימו בשלום, ללא סיבוכים.

 

 

 

 

 

 

 

קודם
הבאה