זיהומים במערכת העיכול

Gastrointestinal-infections

אילו רק הייתם מגלים כמה חיים יש בתוך העיכול שלנו, לא בטוח שהייתם ממשיכים להתעלם מקיומם…בעולם הרפואה הקונבנציונאלית והמשלימה ברור היום מעל לכל ספק כי חלק משמעותי וקריטי ביותר בתהליך החיות של הגוף, הן מבחינת מערכת העיכול, העצבים והמערכת החיסונית מונע על ידי חיידקים. למעשה ישנו מאבק בלתי פוסק בין חיידקים טובים לבין חיידקים רעים, הטובים הינם אלו שעמלים על מנת לחזק את המערכת החיסונית, לסייע לנו בעיכול יעיל של המזון ועוד, הרעים הם אלו שגורמים למחלות רבות, כגון : אולקוס, מחלות מעיים, אלרגיות, כאבי בטן ואף לגידולים ממאירים.

למעשה חיידקים הם לא הכול, ישנו גורם נוסף אשר עשוי לתקוף את מערכת העיכול ונמצא בקרב חלק גדול מהאוכלוסייה, מדובר במזהמי מעיים, בהם: פטריית הקנדידה, חיידק הליקובקטר פילורי תולעים, אמבות, ג'יארדיה למבליה, בלסטוציטיס הומניס ועוד.

אנטיביוטיקה – פוגעת גם בחיידקי העיכול הטובים

הטיפול הקונבנציונאלי הנפוץ לבעיות עיכול, הוא לרוב אנטיביוטיקה אשר קוטלת את החיידקים והמזהמים השונים, אך יחד עימם קוטלת חיידקים חשובים ומחלישה את העיכול ובכך יוצרת פגעה מחודשת ו"מעגל קסמים" הרסני.

לעומת זאת, טיפול טבעי בבעיות עיכול, נותן פתרון יעיל ו"חכם" יותר לבעיות העיכול וקוטל את החיידקים והפרזיטים ללא שימוש באנטיביוטיקה.

במרכז שלנו  יש התמחות מיוחדת בטיפול טבעי בפרזיטים של מערכת העיכול ובבעיות עיכול כשהשכיחות שבהן:

הליקובקטר פילורי, תולעים, אמבות, קנדידה, בלסטוציטיס הומניס, ג'יארדיה למבליה ועוד.

עצירות, שלשול, טחורים, כאבי בטן, הקאות, צרבות ועוד.

דלקות מעיים :קרוהן, כוליטיס, דיורטיכוליטיס, גסטריטיס, בקע סרעפתי, אולקוס

 

טיפול טבעי במזהמי מעיים

מכיוון שאלו גורמים מזהמים הנמצאים בעיכול, ברור מעל לכל ספק כי תזונה נכונה תוכל להקטין באופן משמעותי את יכולת הנזק של אותם הגורמים הקיימים, וכן למנוע לעתיד ממערכת העיכול שלנו להיות חממה לגידולם.

אך לצערנו, רק תזונה, ברוב המקרים לא תמגר את המזהמים ותשקם את אוכלוסיית החיידקים ואת מערכת העיכול ולכן מומלץ לטול פורמולות צמחים ספציפיות אשר מסייעות במיגור המזהמים בדרך עמוקה ובמקביל, משפרים את העיכול כולו.

מחקרים מדעיים גילו כי כאשר לא מאפשרים למזהמי עיכול  אלו תנאי מחיה המתאימים לגידולם, עוצמת הפעילות שלהם יורדת, הם לא יכולים להתרבות, ולאט לאט התופעות השונות יכולות להיעלם כליל, לפחות עד להפחתה משמעותית ולא מורגשת.

מרכז הילה מציע טיפולים יעילים וטבעיים לטיפול במזהמי מעיים ומחלות מערכת העיכול וללא תופעות לוואי.

מה בליווי האישי?

*תפריט מותאם למיגור מזהמים הכולל הנחיות לתזונה ומזונות יעילים לשיפור העיכול ומיגור מזהמים.

*פורמולות צמחים ממוקדות לטיפול במזהמי מעיים ולשיקום חיידקי המעיים.

לקבלת יעוץ ופרטים נוספים על זיהומים במערכת העיכול מלא פרטיך עכשיו!

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים