טיפול טבעי בתינוקות וילדים

yeladim_vetinokot

רבים מאיתנו יודעים ומרגישים כי הילדים והתינוקות שלנו עדינים יותר מאיתנו. פעמים רבות הרגישות שלהם גבוהה יותר. דוגמה ברורה לכך היא מינו התרופות

שניתנים להם ע"י רופאים קונבנציונליים. משנה הזהירות שנוהגים הרופאים עם תינוקות וילדים הוא מוצדק לחלוטין וזו גם הסיבה בגללה רפואה טבעית מתאימה להם הרבה יותר.

כפי שכבר ציינתי במאמרים אחרים, אחד החסרונות הבולטים של הרפואה הקונבנציונלית הוא שפעמים רבות היא מטפלת בסימפטומים ולא במחלות, בנוסף, לא פעם לתרופות הניתנות מצורפת רשימה ארוכה ולא נעימה לקריאה של תופעות לוואי אפשריות, בעוד טיפול ברפואה טבעית ונטורופטית עושה שימוש בחומרים וטכניקות עדינים וללא תופעות לוואי וניתן לראות שיפור/תוצאות ימים ספורים מתחילת השימוש בתכשירים.

תפיסת העולם הנטורופטית היא של מניעה ולא רק של "כיבוי שריפות" או טיפול בבעיה כאשר היא מופיעה. מטרתה לחזק את יכולתו של הגוף לטפל בעצמו ולרפא את עצמו בכוחות עצמו ולחסוך ממנו רבות מהתופעות הנפוצות כמו מחלות חורף, התקררויות, דלקות, אלרגיות ועוד. בעוד טיפולים קונבנציונליים לא מבחינים בין חיידקים "טובים" ו"רעים", ואנטיביוטיקה, לדוגמא, מחסלת את שני הסוגים, מחלישה את המערכת החיסונית ומשאירה את הילד חשוף לבעיות נוספות חדשות, הרפואה הנטורופטית שומרת על האיזון בגוף, מגינה על החיידקים הטובים ומעניקה לגוף חיזוק טבעי.

בדרך כלל ההשפעה של טיפול טבעי על ילדים מהירה מזו של מבוגרים משום שהאבחון בגיל צעיר מונע הצטברות בעיות על גבי בעיות שלעיתים מסתירות את הגורם הראשוני שהביא למצב הבריאותי הנוכחי. כאשר הבעיות עדיין קטנות קל יותר לטפל בהן.

יצירת הרגלים של תזונה והתנהלות בריאה מגיל צעיר מביאה לחיים בריאים יותר גם כבוגרים ויכולה למנוע לא מעט מחלות כרוניות עוד לפני שהתרחשו. להרגלים שלנו, לתזונה שלנו ולסביבה בה אנו גדלים יש השפעה מכרעת על בריאותינו וחיינו בכלל והרפואה הנטורופטית יכולה להעלות אותנו (או את ילדינו) על מסלול של חיים חיוניים בריאים ומספקים יותר.

רוצים ללמוד איך לטפל בילדים שלכם בדרך טבעית ויעילה?

התקשרו עוד היום והצטרפו לליווי משפחתי אישי או לסדנת הורים הקרובה בטלפון: 077-5241574

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים