הרזיה בטוחה ובריאה

לספור קלורייות -יעיל או רעיל?

 

אילו רק לרגע אחד נעצור ונבין כי התעשייה והתפתחות החיים במאה השנים האחרונות אכן מבורכת Layer 22אך חשוב לא "לקנות" כ-ל דבר "שמוכרים" לנו, נגלה כיצד כל המלחמה שלנו עם עצמנו בתזונה ובחיים נכונים הרבה יותר פשוטים וקלים ממה שנראה לנו

לא פשוט לחיות במציאות בה הגירויים אותם מנסים לעורר בנו אנשי התעשייה תוקפים אותנו מכל כיוון, מצד אחד מראים לנו דוגמנית רזה ושדופה עד כדי עילפון, מצד שני מראים לנו אותה נוגסת גלידה שכמעט עוברת את מכסת הקלוריות היומית שלנו. הכל נורא מבולבל, טעמים, ריחות, צבעים, ברור מדוע בשני עשורים האחרונים עלה באופן משמעותי מספר האנשים הסובלים ממשקל עודף, מסוכרת, לחץ דם וגם בכיוון השני מאנורקסיה, הכל למעשה נובע מאותה הנקודה, חשיבה לא נכונה, תפיסת חיים המושפעת מהתעשייה והמסחר סביבנו, מבעלי אינטרסים במקום ממקום אובייקטיבי, הדואג אך ורק לאינטרס שלנו לחיות חיים בריאים פיזית ונפשית.

הידעתם למשל כי רק 10% מהאנשים שמנסים לעשות דיאטה מצליחים?

למה? כי דיאטה על פי רוב היא שיטה הנלחמת בגוף, מנסה לשבור אותו, להילחם בתאים, מערכות ותהליכים שלנו בגוף, אותם תאים ומערכות הדואגים לבריאות שלנו באמצעות תהליכים רבים, לתחזוקת הגוף התקינה, לריכוז, לערנות. אחד התופעות הנפוצות ביותר בעת ביצוע דיאטות היא התופעה בה המערכת החיסונית של הגוף מאבדת מחוסנה, שכן היא מנסה לצמצם את בזבוז האנרגיה, ומקזזת את הסיכונים הרחוקים, התוצאה: כל ווירוס שעובר בקרבת מי שעושה דיאטה, מצליח לפגוע בה/ו בקלות.

דיאטה = אכילה לא נכונה, והיא לא מרזה! 90% תמיד מעלים את המשקל מחדש ואף יותר!

ועל ידי כך, נוצרת האטה בחילוף חומרים הטבעי= כל דיאטה מובילה את הגוף לירידה נוספת בחילוף החומרים.

במקביל ומנגד זאת, שומן הוא אינו רק עניין אסטטי ומהווה סכנה בריאותית אמיתית!

רקמת שומן, היא אינה רקמה פאסיבית, היא רקמה אקטיבית

המשחררת 24/7 חומרים דלקתיים וסרטניים לדם ובכך, מעלה את הסיכון למחלות לב וכלי דם וסרטן.

נטורופתיה –תזונה לחיים!

נטורופתיה היא לא דרך להרזיה, זאת בהחלט תהיה אחת התוצאות הטבעיות של דרך החיים החדשה לגופכם, אך הרזיה איננה המטרה, היא פועל יוצא של חיים בריאים יותר. אתם לא צריכים את המשקל או את טבלת הקלוריות על כל מוצר, מהרגע שתפנימו את צורת החיים הטבעית, תתחברו לעצמכם, לגופכם ולנפשכן, אתם תחושו שלמות פיזית ונפשית, מבחינת החוסן הפיזי ומבחינת התחושה הנעימה של ביטחון עצמי, שיפור התדמית, הגברת המודעות העצמית ועוד. אתם תבינו מה טוב לגוף שלכם ומה מזיק, מתי אתם שבעים, ואילו פעילות גופנית עדיפה ובריאה. דרך החיים שמקנה הנטורופתיה תעלה את רמת החיים שלכם מכל היבט, גם בהיבט של פחות שומן בגוף ויותר חוסן של המערכות הפיזיולוגיות.

הנטורופתיה בהתבססותה על החזרה אל הטבע עושה שימוש נוסף בסגולות טבעיות של צמחי מרפא על מנת לעודד להגביר את קצב חילוף החומרים לרמתו התקנית, לעודד את הגוף לשבוע מכמות סבירה של מזון ולהעניק תחושת נוחות ורוגע כחלק מהחיים הבריאים והחדשים.

לקבלת יעוץ ופרטים נוספים על תזונה נטורופתית מלא פרטיך עכשיו!

קודם
הבאה